Artykuły promocyjne z linkiem dofollow. Nowa usługa naszej Agencji.

Jedną z ponad 200 zmiennych jaka Google sprawdza przy przydzieleniu pozycji strony w wyszukiwarce jest ilość (a także jakość) linków (przekierowań ) prowadzących do danej strony z innych stron. Warto więc zapewnić swojej stronie kilka – kilkanaście wartościowych linków, aby zwiększyć prawdopodobieństwo pokazania strony na wyższej od konkurencji pozycji.

Ważne aby link prowadzący do strony  był dobrej jakości, tzn.  znajdował się na stronie o wysokim zaufaniu przyznanym przez Google, oraz znajdował się w ciekawej treści związanej z linkowana stroną.

10 lat temu linki tworzone były masowo za pomocą tzw. katalogów stron. Gdy Google zaczął sprawdzać ich jakość miejsce katalogów zajęły blogi z ciekawymi artykułami promocyjnymi. Do tej pory nasza Agencja korzystała z blogów, stron z artykułami innych podmiotów. Oczywiście nadal będziemy korzystać z ich usług. Postanowiliśmy jednak  dołączyć do grona  wydawców  i zaoferować własną stronę służąca do zamieszczania artykułów promocyjnych.

Stronę zbudowaliśmy za pomocą naszego ulubionego szablonu Astra, wybierając prosty adres https://kik-blog.pl . Aby uprościć wyszukiwanie treści utworzyliśmy kilka podstawowych kategorii, które będziemy rozbudowywać podążając za zapotrzebowaniem. Oferujemy zamieszczenie artykułu promocyjnego,  dostarczonego przez usługobiorcę, lub zamieszczenie artykułu promocyjnego przygotowanego przez naszą Agencję.

Przesłany do nas artykuł musi być unikalnym – tzn.  nigdzie wcześniej nie publikowanym. Będziemy to rygorystycznie sprawdzać. Powinien być także napisany poprawnym językiem zarówno pod względem stylistycznym jak i ortograficznym. Dodatkowo powinien posiadać min 2000 znaków, bez spacji. Artykuły takie są lepiej oceniane przez Google.

Chętnie nawiążemy stały kontakt z Agencjami SEO oraz copywriterami, zajmującymi się pisaniem tekstów promocyjnych.

Dla wszystkich naszych stałych klientów, korzystających z naszych innych usług oferujemy darmowe umieszczenie artykułu promocyjnego, pod warunkiem jego dostarczenia. W przypadku konieczności jego napisania, przygotowaliśmy mega promocyjna opcję jego umieszczenia.